15 000 krzaków marihuany koło Ciechocinka | NOWY LEPSZY WeedWeek #37


00:00 / 00:00

�Wszystkie odcinki, promocje i giveaway. Strona w budowie ale w miarę bangla: https://www.weedweek.pl/

�‍♂️Patronite. Youtube wyłącza monetyzację a filmy sponsorowane usuwa, więc będę wdzięczny za wsparcie: https://patronite.pl/WeedWeek

�TWITCH - Tutaj robię LIVE!!! Zawsze mam jakieś gadżety do rozdania! https://www.twitch.tv/weedweeklive

�Proszę zostaw SUBA na nowym kanale! https://www.youtube.com/channel/UCeA24v9O4nHBLzxsv_SE6aA

weedweek #plantacja #nieznacznailoscmarihuany

Witam Was Kochani Cannafani! WeedWeeka nie było blisko 3 miesiące. Dokładnie rok temu otworzyłem ten kanał, żeby nabić 22 tys subów, żeby na początku tego roku dostać 3 ostrzeżenia. Czwarte oznaczałoby usunięcie kanału. Dlatego taka długa przerwa. Rozkminiałem co może być przyczyną usuwania filmów i doszedłem do wniosku, że reklamy sklepów branżowych. Nowy WeedWeek stawia głównie na informację, edukację i budowanie świadomościspołeczeństwa na temat konopi. Oczywiście nie byłbym sobą gdybym zrezygnował ze sporej dawki humoru ;)

W dzisiejszym odcinku przedstawiam Wam nową odsłonę WeedWeeka, nad która pracowałem ostatnie 2 miesiące. Dzisiaj poruszymy kwestię 'nieznacznej ilości marihuany'. Ile to jest i dlaczego warto się tym zainteresować i dlaczego powinniście podpisać petycję Przemka.

Drugi główny temat to likwidacja gigantycznej plantacji marihuany koło Ciechocinka, w Słońsku Górnym. 15 000 krzaków konopi indyjskiej warte 5,5 miliona złotych. Policja wyrywała krzaki 2 dni!

A na koniec coś dla leniuszków - maszyna która kręci jointy!

Smacznego! EssA!

✍️Podpisz petycję dotyczącą nieznacznej ilości marihuany: https://www.cannabisnews.pl/ile-to-nieznaczna-ilosc-marihuany/

�️Film Przemka: https://www.youtube.com/watch?v=BgAFTA3yBQg

�Sonda Mesto: https://www.youtube.com/watch?v=GUgHXZnZxY8

�Uprawa w hali: https://www.cannabisnews.pl/uprawa-marihuany-w-hali-ruda-slaska/

�Plantacja na 4 hektarach: https://www.cannabisnews.pl/uprawa-marihuany-15-000-roslin-na-4-hektarach/

�Wywiad z Bonusem RPK: https://www.cannabisnews.pl/bonus-rpk-wywiad/

Posiadanie, uprawa i handel marihuaną w niektórych krajach, w tym Polsce są nielegalne. Ten film nie ma na celu namawiania do czynności nielegalnych czy szkodzących zdrowiu. Materiał ma charakter informacyjny i edukacyjny. EssA!